Alleceny.pl to porównywarka cen oraz aktualne gazetki promocyjne

Alleceny.pl to porównywarka cen oraz aktualne gazetki promocyjne w sklepach stacjonarnych – Biedronka, Lidl, Carrefour, Tesco i inne

Portal Alleceny.pl to odpowiedź na trendy „smart” i rosnące potrzeby klientów. Sami o sobie piszą #WiemyGdzieNajtaniej. Serwis jest największa wyszukiwarką i porównywarką cen w polskim internecie. Jeśli chcesz wiedzieć gdzie jest najtaniej – dobrze trafiłeś. Ponad 120 000 produktów, 5 000 promocji tygodniowo, 35 sieci handlowych, 242 sklepy internetowe.

Serwis odpowie czy taniej zrobisz zakupy w Carrefourze czy Tesco. A może jednak najtaniej będzie w Biedronce? Sprawdź sam!

Nadrzędnym celem strony internetowej Alleceny.pl jest przedstawianie najlepszych ofert ze wszystkich sklepów w kraju. Bez zbędnych ściem i reklam. Parafrazując znane powiedzonko – całe promocje cały czas. Chcąc zapewnić pełen komfort i mobilność przydatną na codziennych zakupach serwis poszedł krok dalej i posiada także swoją aplikację, która jest dostępna na wszystkie systemy – OS X, Android i Windows Phone. Dlatego szukać produktów i przeglądać gazetki promocyjne możesz kiedy tylko zechcesz. Możesz to robić w pracy, na uczelni, w tramwaju i w domu.

Chcesz zrobić zakupy czy przejrzeć gazetki promocyjne?

Serwis podzielony jest na dwie główne sekcje – zakupy internetowe i gazetki promocyjne. W pierwszej sekcji znajdziemy mnóstwo produktów ze sklepów tradycyjnych oraz tych oferujących sprzedaż internetową. Strona ma zbudowaną porównywarkę cenową, dlatego mamy pewność znalezienia najlepszej oferty wśród wszystkich sklepów. Wśród nich są m.in. Rossmann, Douglas, Carrefour, Agito, Home, Sephora, Netto, Selgros, Tesco i wiele wiele innych. W celu ułatwienia poszukiwania najlepszych okazji – stworzono odpowiednie kategorie produktów, takie jak: promocje, alkohole i papierosy, napoje i woda, kawa i herbata, chemia gospodarcza, artykuły sypkie, artykuły dla zwierząt, mięso i wędliny, sekcja dla dzieci oraz wszystkie kategorie razem spięte.
Każda kategoria dodatkowo podzielona jest na podkategorie, które szczegółowo pozwalają szukać artykułów, które nas interesują. Przykładowo chemia gospodarcza jest podzielona na ogrodnictwo, środki chemiczne, zwalczanie owadów itd. Ponad dwa miliony użytkowników w Polsce pozwoliło na stworzenie mechanizmów ujawniających statystyki produktów, które preferują klienci. Z tego powodu prawdopodobnie zaraz znajdziesz to, co cię najbardziej interesuje.

Na Alleceny.pl są wszystkie aktualne gazetki promocyjne

Jeszcze ciekawiej prezentuje się druga część serwisu, która została poświęcona gazetkom promocyjnym. Możemy tam znaleźć wszystkie największe sieci sklepów w Polsce. Aktualne gazetki sklepów udostępnia dla serwisu m.in. PoloMarket, ABC, Aldi, Alma, Auchan, Biedronka, Netto, Stokrotka, Selgros, Kaufland, Żabka i inne sieci handlowe. Poza stricte podziałem na sklepy i ich promocje do wyboru są także kategorie – alkohole i papierosy, chemia gospodarcza, garmażeria, kosmetyki, mięso i wędliny, mrożonki, nabiał, napoje i woda, pieczywo, owoce i warzywa, słodycze oraz zdrowa żywność. Możesz na bieżąco sprawdzić jakie są aktualne promocje w interesującej cię kategorii produktów. Jednym słowem wszystko.

Serwis jest narzędziem bardzo przydatnym dla osób planujących większe zakupy oraz dla… wszystkim mam! Niejedna rodzicielka potrafi objechać wszystkie sklepy w mieście szukając najlepszych promocji. Przykładowo mięso kupują w sklepie Netto, ponieważ akurat tam jest promocja a po inne rzeczy jadą do sklepu Biedronki. Jednak mamy już nie muszą zapamiętywać wszystkich cen na pamięć, gdyż aktualne ceny mogą sprawdzić na swojej własnej kanapie i w wygodnych kapciach. Jednym słowem dzięki serwisowi można zaoszczędzić bardzo dużo czasu i przede wszystkim odpocząć od makulatury zawalającej skrzynki pocztowe.

Strona jest również przydatnym partnerem sieci handlowych, gdyż oferuje współpracę opierającą się na udostępnianiu statystyk obejmujących realny wzrost wyników sprzedaży, zwiększenie widoczności produktów, większy ruch na stronie oraz przede wszystkim dodarcie do nowych klientów i statystyk o produktach oraz poznanie opinii samych zainteresowanych na temat promocji, sklepu oraz oferowanych produktów.

5 komentarzy

  1. Jestem bardzo zadowolona kiedy idąc do sklepu,mam pewność kupienia dobrego artykułu w promocyjnej cenie .A tak się dzieje za sprawą strony alleceny.pl na której są wszystkie gazetki promocyjne z różnych sklepów i widzę czy warto się zainteresować.Często chodzę do Biedronki ale ,Lidl i Auchan też czasami odwiedzam.

    1. Cześć Mari,ja chodzę do wszystkich ad najbliższego czyli Lidl,Auchan,Tesco i na końcu Biedronka.Też zanim coś kupię zastanowię się nad tym oglądając gazetkę promocyjną na stronie alleceny,pl ale z doświadczenia wiem,że warto kupywać w promocji,oczywiście kwestia finansowa wchodzi w grę ale produkty są na prawdę świeże i,jest duży wybór

  2. Ostatnio byłam na zakupach w Lidlu i kupiłam w dość promocyjnej cenie obuwie i bieliznę za którą zapłaciłam o -30% mniej jak w sklepie typowym z bielizną.Fajnie ,że powstała ta stronka alleceny.pl na których są gazetki reklamowe ze wszystkich sklepów a więc nie jesteś zdany tylko,żeby robić zakupy w jednym miejscu.

  3. Dla mnie wybór jest oczywisty.Chodzę do Carrefoura,i moje upodobanie się nie zmieni.Ponieważ chodząc do niego nigdy nie zostałam oszukana na cenie ,mają świeże produkty oraz niskie ceny i takie produkty,że tylko kupywać ,ale w promocyjnych cenach.Zawsze najpierw upewnię się na stronie alleceny .pl w gazetkach promocyjnych czy warto wogóle się wybrać po zakupy.

  4. Jak fajnie,że przeczytałam wasze wpisy na temat zakupów.Czasami miałam dylemat,gdzie coś kupić ,żeby było taniej.Zawsze chodziłam do osiedlowego sklepiku i zawsze było drogo.Ale od kąt zaczełam korzystać z gazetek reklamowych na alleceny.pl mam pewność ,że zaoszczędzę pieniądze i nie muszę już niczego szukać.Ja sobie upatrzyłam Biedronkę,bo mają zawsze super promocje,a ceny niskie tylko kupywać.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *